DOM
na
SPRZEDAŻ
3 450 000 PLN
13 922,52 PLN/m2
WARSZAWAŻoliborz
Opis
Oferujemy do sprzedaży segment w szeregowej zabudowie położony na Starym Żoliborzu w miejscu z historycznym tłem i w jednej z bardziej prestiżowych lokalizacji.

Segment o powierzchni 248,8 m2, łącznie 4 kondygnacje mieszkalne (na cele mieszkalne zaadaptowano też przyziemie i poddasze)1 z ogródkiem na ogrodzonej działce 250 m w odległości 400 m od pl. Wilsona. Od frontu i od ogrodu posesja graniczy z przestronnymi skwerami ze starodrzewiem i bujną zielenią.
Budynek z 1922 r w stylu warszawskiego modernizmu funkcjonalnego. Parter i suterena przeszły gruntowny remont w 2012 r, a poddasze w latach 80-tych.

W budynku wyodrębnione są dwa lokale mieszkalne 119 m2 i 129 m2 z możliwością połączenia obu lokali w jedną całość. Na parterze znajduje się pokój dzienny oraz sypialnia i pokój gościnny. Z pokoju dziennego wyjście na taras i ogród. Przyziemie użytkowe, w którym umieszczona jest kuchnia oraz łazienka, a także oddzielne pomieszczenie przeznaczone na biuro (z oddzielnym wejściem z ulicy). Parter wraz z przyziemiem tworzą oddzielny lokal.
Na I piętrze mamy dwa pokoje w amfiladzie i oddzielną sypialnie, a także łazienkę. Z pokoi wyjście na dwa balkony (od frontu budynku i ogrodu).
Poddasze użytkowe z otwartą przestrzenią i wydzielonym aneksem kuchennym. Te dwa poziomy tworzą oddzielny lokal i wymagają remontu.
Do budynku doprowadzone zostały wszystkie media: woda miejska, miejski węzeł cieplny, gaz, prąd, internet.
Miejsce parkingowe na wysokości podjazdu do domu, Możliwość zrobienia garażu w przyziemiu budynku.
Bezpośrednio z domu wyjście na zadbany ogród, będący enklawą zieleni w środku miasta.
Okolica to wyjątkowe, pełne spokoju i zieleni zaciszne otoczenie, a jednocześnie miejsce doskonale skomunikowane (doskonałe połączenia komunikacji publicznej).
Wokół dostępność pełnej bogatej i różnorodnej infrastruktury w odległości krótkiego spaceru (szkoły, żłobki, biblioteki, kościół, sklepy, restauracje, kino, teatr, przychodnie zdrowia, baseny, kluby fitness itp.)

Cena sprzedaży 3 450 000 zł.
Dodatkowe informacje (zdjęcia, plany) do otrzymania po kontakcie z biurem nieruchomości.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Maciej Abramowicz
tel. 500-570-175
m.abramowicz@fiesta.nieruchomosci.pl
Szczegóły oferty

Cena3 450 000 PLN

Cena za m213 922,52 PLN

Powierzchnia247,80 m2

Powierzchnia użytkowa230 m2

Powierzchnia działki250 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi6

Liczba pięter3