Warszawa

Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1932
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
7777/1621/OMW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia urokliwe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, zlokalizowane przy ul. Krasińskiego na warszawskim Żoliborzu, blisko metra Plac Wilsona.

Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS, oddzwonię.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku bez windy, składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, 2 oddzielnych, niezależnych pokoi. Zostało w pełni umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Lokal w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Dogodna okolica, w pobliżu (sklepy, kawiarnie, kino, teatr), metro Plac Wilsona oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Przystanki autobusowe – linie nr 114, 122, 303, 181, 116, 157
Przystanki tramwajowe - linie 1, 4, 17, 27, 41, 6, 15, 18, 36
Metro Plac Wilsona

Czynsz najmu 2500 zł + czynsz administracyjny 560 zł + zaliczka na media 120 zł/os/miesiąc.

Regulamin najmu wyklucza możliwość posiadania zwierząt przez najemców, w mieszkaniu obowiązuje też całkowity zakaz palenia.

Oferta wyłączna FIESTA ZN w ramach zarządzania najmem – zarzadzanienajmem.eu

Mieszkanie znajduje się w budynku z 1932 roku zaprojektowanym przez Barbarę i Stanisława Brukalskich, słynne małżeństwo modernistycznych architektów z grupy Praesens. Budynek stanowi część Kolonii IV Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - przedwojennego awangardowego przedsięwzięcia łączącego w sobie urbanistykę, architekturę i ambitny program społeczny. To właśnie Żoliborz Spółdzielczy, którego rozwój, na bieżąco relacjonowany w mediach takich jak "Dom Osiedle Mieszkanie", śledziła cała Polska, nadał dzielnicy Żoliborz ten szczególny charakter, którym się wyróżnia do dzisiaj. W koloniach WSM obok siebie mieszkali robotnicy, urzędnicy i artyści, prowadzono pierwszą spółdzielczą szkołę, sklepy i teatr oraz eksperymentowano z nowoczesnym sposobem urządzenia mieszkań, osiedli i przestrzeni miejskiej. Budynek cudem przetrwał wojnę, choć WSM było bardzo aktywne w konspiracji, a na sąsiedniej ul. Suzina padły pierwsze strzały w Powstaniu Warszawskim. W mieszkaniu znajdują się autentyczne przedwojenne pocztówki-cegiełki na rozwój WSM oraz książki opisujące historię tego unikatowego miejsca.

Cały obszar Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wpisany jest do rejestru zabytków, a okolica podtrzymuje przedwojenne tradycje ciekawych inicjatyw społecznych, artystycznych i kulturalnych.

***POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA***

Agata Piłat
tel. 504-437-050
a.pilat@fiestazn.pl

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe

Mapa

Kontakt

Agata Piłat

Agata Piłat

Telefon:
+48 504 437 050
Telefon:
+48 22 129 23 70
E-mail:
a.pilat@fiestazn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fiesta ZN Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Fiesta ZN Sp. z o.o. z siedzibą przy Polna 46/4, 00-644 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bok@fiestazn.pl… czytaj więcej