Willa na Mokotowie

Nieruchomość do sprzedania

W części Starego Mokotowa oferujemy do sprzedania unikatową willę, wybudowaną w latach 20-tych XX wieku. Dom usytuowany na przestronnej działce, z zadbanym ogrodem. Otoczony jest innym wiliami z tego samego okresu. (w willi nieopodal mieszkał legendarny prezydent przedwojennej Warszawy Stefan Starzyński) Piętrowy budynek z piwnicą, jest w bardzo dobrym stanie, a zarazem utrzymany w odpowiednim klimacie. Jest to przede wszystkim oferta dla osób rozumiejących ten klimat, a zarazem ceniącym sobie miejsce przesiąknięte historią.

Mokotów – wyjątkowa dzielnica Warszawy ceniona przez mieszkańców za swoje położenie, spokój oraz dużą ilość terenów zielonych. Dzięki swojej lokalizacji jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do mieszkania w stolicy. Także ze względu na prestiż.

Stary Mokotów to najstarsza część dzielnicy. Charakteryzuje ją przedwojenna zabudowa, z jednej strony kamienice, z drugiej zabudowa willowa z pięknymi ogrodami, które często są siedzibami ambasad i konsulatów. Każdy dom na Starym Mokotowie ma własną historię, której wydarzenia kształtowały obraz obecnej Warszawy.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami prosimy o kontakt:

Darek Kłosiński

+48 512-081-909 lub d.klosinski@gmail.com

 

Galeria

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: