Zarządzanie najmem – cena i cennik. Ile kosztuje obsługa najmu?

Fiesta Nieruchomości 15 listopada 2018

W Fiesta Zarządzanie Najmem przyjęliśmy prostą opłatę za bezpieczne zarządzanie najmem: 10% czynszu netto to nasze wynagrodzenie za obsługę najmu Państwa mieszkań.

Cennik obsługi najmu mieszkań w Fiesta Zarządzanie Najmem:

  1. Opłatę pobieramy tylko i wyłącznie gdy nieruchomość jest wynajęta.
  2. Nie doliczamy dodatkowych opłat za dojazdy do lokalu / przekazywanie korespondencji.
  3. Nie doliczamy opłat za kolejne umowy najmu z kolejnymi najemcami.
  4. Można zlecić rozliczenie PIT-28 za opłatą dodatkową jedynie 50 pln na rok.
  5. Koszt poszukiwania najemców (ekspozycja ofert w Internecie) jest zawsze po stronie Fiesta Zarządzanie Najmem.
  6. Jeśli nieruchomość nie jest wynajęta to po pierwszej umowie najmu do opłat dochodzi jedynie 25 pln miesięcznego abonamentu związanego z pracą działu rozliczeń, archiwizacją i przetwarzaniem
    danych.

Na początku współpracy, wtedy gdy Fiesta ZN przeprowadza profesjonalną sesję zdjęciową, gdy są tworzone szczegółowe protokoły zdawczo odbiorcze, gdy uruchomiony proces od strony informatyczno rozliczeniowej (panel właściciela), pobierana jest jednorazowa opłata startowa rozliczana dopiero przy pierwszej umowie najmu

To naprawdę możliwie najprostsza oferta. proste. Nie posiadamy żadnego cennika / tabeli z opłatami.Opłatę za zarządzanie, wynoszącą 10% czynszu netto, płacicie Państwo tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta.

Zarządzanie Najmem świadczymy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinie oraz na całym Śląsku.

Zadzwoń +48 22 129 23 70 lub wypełnij formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fiesta ZN Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.