Fiesta Zarządzanie Najmem Opinie

Prezentujemy Państwu przykładowe opinie na temat firmy Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. pochodzące z profilu Google Moja Firma.Iwona Wilk


Współpracujemy z firmą i z firmą od 2019 roku. Opiekunem mieszkania jest od początku Pani Aleksandra Furman. Mieszkanie jest dopilnowane, Pani Aleksandra dba o szczegóły i o wszystkim nas informuje. Współpraca z firmą jest łatwa mimo że przebywamy poza granicami kraju więc kontakt z nami jest utrudniony. Zachowana jest ciągłość wynajmu co jest dla nas bardzo istotne pomimo zmieniających się lokatorów.

Katarzyna Gałecka


Bardzo polecam firmę Fiesta, zarządzanie najmem na najwyższym poziomie. Szczególne uznanie dla Pani Natalii Linek- Kaim z biura obsługi klienta, pełen profesjonalizm i super kontakt, wyjaśniła mi wszystkie warunki współpracy, co zaważyło na podjęciu decyzji o współpracy z firmą.

Marta Wojciechowska


Korzystam z usług firmy Fiesta ZN od ponad roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że zdecydowałam się na zlecenie obsługi najmu mojego mieszkania, jest to duże ułatwienie. Opiekunką mojej nieruchomości jest p. Agnieszka Zich, którą ze szczerego serca polecam, każdemu kto nie ma głowy zajmować się pilnowaniem wynajmowania nieruchomości w Łodzi 🙂

Dorota Swynynka


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Kompleksowy serwis i uwaznosc na potrzeby Klienta. Pani Justyna bardzo kompetentna z mega doswiadczeniem i profesjonalnym podejściem do Klienta. Serdecznie POLECAM!

Kasia Drabko


Powierzyłam firmie Fiesta zarządzanie wynajmem mojego mieszkania. Pan Prosper Stępień profesjonalnie i sprawnie przygotował wszystkie dokumenty i doradził jaki czynsz będzie odpowiedni. Najemcy znaleźli się szybko i od roku systematycznie otrzymuję przelewy. Nie mam czasu na osobisty nadzór nad mieszkaniem ani obsługę podatkową a firma mi to zapewnia.
Na razie jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mam nadzieję, że tak pozostanie 🙂

Tomek Malinowski


Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Fiesta. Mój pierwszy kontakt z działem obsługi klienta który całkowicie przesadził o oddaniu mieszkania w zarządzanie. Pani Natalia z którą rozmawiałem, przedstawiła mi ofertę i odpowiedziała na szereg zadawanych pytań przeze mnie. Polecam Panią Natalie Kaim.

Zofia Kostrzewa


Miałam problemy z lokatorami. Zgłosiłam się do biura Zarządzającego Mieszkaniami Fiesta w Łodzi. Opiekę nad mieszkaniem powierzyłam Pani Agnieszce Zich. Jestem bardzo zadowolona mam już lokatora. Pani Agnieszka jest osobą profesionalną, miłą, solidną, dostępną w kontakcie tel. itp. jestem spokojna o mieszkanie, wszelkimi formalnościami i problemami zajmuje się już osoba kompetentna. Nadmieniam iż w trudnych czasach gdzie lokator ma większe prawa od właściciela powierzenie mieszkania jest najlepszą decyzją.

Urszula Skrodzka


Moja przygoda z firmą Fiesta za zaczęła się w tym roku a to za sprawą Pani Natalii Linek – Kaim z biura obsługi klienta,która w sposób przejrzysty i zrozumiały wytłumaczyła zasady współpracy. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, polecam.

Dariusz Waszczak


Polecam firmę Fiesta a w szczególności polecam każdemu panią Natalię Linek-Kaim nie sądziłem że uzyskam tak wiele informacji. Pani Natalia przekroczyła moje oczekiwania 200%. Dziękuję pani Natalio.
Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu.

Aleksandra Kiszka


Od 3 lat wynajmuję mieszkanie przy pomocy firmy Fiesta Zarządzanie Najmem i jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. W Krakowie szczególnie polecam panią Aleksandrę Furman która znakomicie opiekuje się moim mieszkaniem. Pani Aleksandra jest osobą komunikatywną, do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem dzięki czemu ciągłość najmu zostaje zachowana. Bardzo polecam.

Piotr Radziszewski


Wszystko ok. Moim lokalem zajęła się Pani Aneta Markowicz; szybko i sprawnie ogarnięte formalności, bardzo dobry kontakt. Polecam.

Joanna Matusiak


Z usług biura skorzystałam z polecenia znajomego. Na uznanie zasługuje profesjonalna obsługa Biura Obsługi Klienta. Bardzo miła Pani Milena z BOK doradziła mi najlepsze rozwiązanie, bardzo rzetelnie (co nie jest oczywiste w przypadku pośredników).

Marta Żurawska


Polecam współpracę z firmą Fiesta względem zarządzania najmem. Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta, kontakt bardzo dobry, Pani Milena wyjaśniła wszystkie wątpliwości i odpowiedziała na nurtujące pytania. Zabrakło tego w poprzedniej firmie z którą wcześniej współpracowałam. Cieszę się ze zmiany firmy. Liczę na długoletnią współpracę.

Kasia Wysocka


Firma warta polecenia. Bezpieczny najem i świetni fachowcy. Świetny kontakt z Biurem Obsługi Klienta- bardzo miła Pani Justyna 🙂

Aleksandra Morawska


Jako klientka Fiesty chcę serdecznie polecić tę firmę. W biurze obsługi klienta trafiłam na przemiłą Panią Milenę Wojciechowską, która cierpliwie odpowiadała na moje pytania, wszystko mi wytłumaczyła i pokierowała do odpowiedniego agenta, który okazał się osobą rzeczową i kompetentną. To moje pierwsze, ale miłe doświadczenie z firmą zarządzającą najmem. Polecam.

Grzegorz Grudziński


Pani Anna Smakuszewska jest bardzo miłą i bardzo profesjonalną agentką, także cierpliwą i skuteczną w rozwiązywaniu ewentualnych problemów ku obopólnej korzyści.
Fiesta i Pani Anna nie mają również problemu we współpracy z klientami z subkontynentu indyjskiego (czego nie można niestety powiedzieć o niejednej innej agencji i ich przedstawicielach).
Gorąco polecam, to moje najlepsze doświadczenie w kontaktach z agencjami wynajmu!

Anastazja Łoś


Jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z firmą, a szczególnie z pracownikiem Natalią. Jej profesjonalizm, zaangażowanie oraz wiedza na temat rynku nieruchomości przekroczyły moje oczekiwania! Dzięki jej staraniom udało mi się znaleźć idealne mieszkanie, spełniające wszystkie moje wymagania. Polecam Natalię wszystkim, którzy szukają kompetentnego i skutecznego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami 😊

Artur Kwiatosz


Chciałem polecić firmę Fiestaa zwłaszcza skromna osobę Panią Natalie Kaim z biura obsługi klienta. Pani Natalia,jest bardzo miła i kompetentną osoba,która w sposób przejrzysty wyjaśniła mi warunki współpracy, co zaważyło na podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy. Pani Natalio dziękuję

Krystyna Bischoff


Firma Fiesta jest świetną firmą która zajmuje się zarządzaniem moim mieszkaniem. A Pani Milena z biura obsługi klienta wszystko świetnie wyjaśniła i dzięki niej zdecydowałam się na współpracę.

Łukasz Bartłomowicz


Firma Fiesta to jedna z lepszych firm z która miałam możliwość współpracować. Bardzo szybka w działaniu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną z Biura Obsługi klienta!

Ireneusz Sikora


O Fieście trudno mi się wypowiadać, ale o pani Ani Smakuszewskiej, która z ramienia Firmy załatwiała wynajem mojego mieszkania na Pradze mogę mówić tylko w samych superlatywach. Jej porady co do remontu i niezbędnego wyposażenia mieszkania były jasne, konkretne i bez zbędnych dywagacji. A sam wynajem – rewelacja. W tydzień po publikacji ogłoszeń pani Ania wykonała bodajże trzy prezentacje mieszkania ew. klientom, po kolejnych trzech dniach mieszkanie było już wynajęte! Znajoma, która usiłowała wynająć swoje mieszkanie najpierw samodzielnie, a potem przez inne biuro nie chciała mi uwierzyć, że wszystko poszło tak sprawnie i szybko.
Gorąco polecam.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: