Inwestycje

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia przy inwestowaniu w nieruchomości. Od wielu lat wyszukując okazyjne oferty na rynku wspieramy i pomagamy tworzyć portfele inwestycyjne nieruchomości na wynajem.

 

Zainwestuj w Łodzi!

W czasach gdy inwestycje w różnego rodzaju fundusze oraz gra na giełdzie stała się ryzykowna, a rentowność lokat bankowych jest na bardzo niskim poziomie, warto pomyśleć o bardziej stabilnej i efektywnej formie inwestowania. Inwestując z nami macie państwo realne szanse na przekroczenia 7 % zwrotu z inwestycji.

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Wartość nieruchomości w długiej perspektywie czasu zawsze rośnie poprzez wynajem przynosi stały miesięczny dochód pozwala na swobodę przy wyborze czasu w którym chcemy zakończyć ten rodzaj inwestycji Są to podstawowe czynniki wyróżniające inwestycje w nieruchomości.Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tego rodzaju inwestycjami prosimy o kontakt.

 

Pomożemy Państwu:

  • wybrać właściwą nieruchomość dostosowaną do budżetu
  • oszacować potencjalny przychód jaki może przynieść dana nieruchomość
  • zabezpieczyć transakcję zakupu nieruchomości
  • zarządzać nieruchomością czyli zagwarantować zadowalający zwrot z inwestycji

 

Więcej informacji o inwestowaniu »

 

Zadzwoń +48 508 36 36 37 lub wypełnij formularz kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fiesta ZN Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Łódź mieszkania inwestycyjne

Stopy zwrotu do 10%

Mieszkania dostępne od ręki. Ograniczona ilość lokali.

Zadzwoń teraz: +48 516 440 860