Zarządzanie i obsługa najmu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Oferta Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. jest ukierunkowana na zarządzanie najmem różnego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta (Gdynia, Sopot oraz Gdańsk). Mowa tutaj zarówno o najmie mieszkań i domów, jak i apartamentów oraz lokali komercyjnych. To propozycja skierowana w stronę właścicieli tego rodzaju nieruchomości znajdujących się w Trójmieście, którzy myślą o przeznaczeniu ich w najem.

Jesteśmy dostępni na portalu trojmiasto.pl

Zarządzanie wynajmem zarówno długoterminowym przy korzystaniu z usług Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. jest kompleksowe i ukierunkowane na potrzeby właścicieli trójmiejskich nieruchomości przeznaczonych na wynajem – mieszkań, domów, apartamentów, jak i lokali komercyjnych.

Kompleksowość tego rodzaju usług przejawia się w profesjonalnej opiece na nieruchomością – uwzględniając tutaj każdą, nawet najmniejszą czynność istotną przy przeznaczanej na wynajem nieruchomości, która znajduje się w Trójmieście bądź w najbliższej okolicy. W razie potrzeby można ustalić po uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości harmonogram prac, które często okazują się niezbędne do tego, aby nieruchomość była w pełni przygotowana do wynajem, a jej prezentacja była na tyle interesująca by stanowić atrakcyjne miejsce do wynajęcia przez potencjalnych klientów. Zajmujemy się wszystkim – od rzetelnej selekcji i weryfikacji najemców, przez pilnowanie bezpieczeństwa umów wynajmu, aż po wszelkie problemy natury eksploatacyjnej czy technicznej, jeśli takie wystąpią. Zajmujemy się także rozliczeniem podatków mających związek z wynajem powierzonej w nasze ręce nieruchomości. Reasumując, zakres opieki nad wynajmowaną w Trójmieście nieruchomością jest elastyczny i dlatego każdorazowo określany indywidualnie z jej właścicielem – uwzględniając jego wszelkie preferencje i oczekiwania.

Co więcej, zapewniamy całodobowe zarządzanie najmem trójmiejskich nieruchomości – każdego dnia w roku! Jeśli chodzi o kompleksowość czynności, jakie realizujemy przez cały ten czas to mówiąc dokładniej zajmujemy się:

 

  • przygotowaniem oraz podpisaniem umowy najmu, pilnując aby była bezpieczna i kompletna,
  • kontrolowaniem i usuwaniem wszelkich usterek, zapewniając kompleksową obsługę techniczną,
  • analizowaniem i optymalizacją wszelkich opłat, jakie mają związek z najmem i użytkowaniem nieruchomości,
  • przeprowadzeniem rzetelnej selekcji i weryfikacji potencjalnych najemców,
  • kontrolowaniem i egzekwowaniem płatności z tytułu umowy najmu oraz opłat administracyjnych,
  • dbaniem o prawidłowe zakończenie najmu, wraz z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji,
  • regularnym kontrolowaniem najemców w trakcie trwania umowy zarządzania najmem oraz samej nieruchomości,
  • reprezentowaniem właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w oparciu o stosowne pełnomocnictwo w sytuacjach powiązanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem,
  • profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do przekazania do zarządzania najmem,
  • przekazywaniem właścicielowi dochodu z najmu razem z raportem.

Zadzwoń +48 22 129 23 70 lub wypełnij formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fiesta ZN Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Dlaczego warto nam zlecić zarządzanie wynajmem nieruchomości w Trójmieście?

Samodzielne troszczenie się o wszystkie wyżej wymienione czynności jest naprawdę złożone i pochłania ogrom czasu. Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. to zespół specjalistów doświadczonych w sprawowaniu opieki na wynajmowaną nieruchomością, przez co można mieć pewność, iż możliwość pojawienia się błędów które są zwykle popełniane przez właścicieli nieruchomości jest ograniczona do minimum. Co ważne, możesz także dzięki temu zwiększyć zyski z profesjonalnego zarządzania nieruchomością.

Opłata za usługi zarządzania najmem pobieramy wyłącznie w czasie wynajęcia nieruchomości a jej wysokość zwykle nie jest większa aniżeli 10% czynszu pobieranego za wynajem, równocześnie nie ma żadnych dodatkowych opłat za np. dojazd do lokalu.

Pobieramy na początku współpracy jedynie jednorazową opłatę startową – niezbędną przy wprowadzaniu nieruchomości do wynajmu – co obejmuje m.in. sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych i dokumentacji fotograficznej, jak również sprawdzanie instalacji i stanu technicznego lokalu. Opłata ta nie ma związku z zarządzeniem nieruchomością i jest uiszczana tylko raz – przed pierwszą umową najmu. Każda kolejna umowa najmu i wprowadzenie kolejnych najemców nie wnosi już żadnych dodatkowych kosztów dla właściciela nieruchomości.

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: